World By Kira

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Keď zmeny, tak do extrémov

Mala som naplánované menšie zmeny, avšak ja som to "pojala" vo veľkom štýle.
V izbe som odviedla dobrú prácu. Veľa vecí som popremiestňovala. Len dúfam, že sa budem vedieť orientovať a nebudem napríklad kozmetiku hľadať v šatníku na voľnej polici, (ktorá už mimmochodom nie je voľná) ale v komode v prvom šuflíku, od kiaľ zmizli knihy... a keby tu mám opisovať všetky zmeny v mojej izbe, tak tu budeme do večera. Mne sa tie zmeny zapáčili natoľko, že pri dnešných nákupoch som sa stavila v drogérií a kúpila som si najsvetlejšiu blond farbu, akú tam mali predpokladajúc, že to nie je priveľmi svetlé. Mala som svetlé vlasy ale viac do oranžova, teraz je to blond ako sa patrí. Tým som prišla o moju frázu "Ja nie som blondína, to je vanielka!" A mám v pláne sa objednať ku kozmetičke vytrhať si obočie a ani gélové nechty by neboli zlé :) A tiež mám na pláne si zostaviť tréningový plán a naštudovať si niečo o správnej strave. Tak ma napadá, že aj to môžem písať sem a možno niekoho inšpirujem, alebo niekto inšpiruje mňa. :)

Kira´s life... | stály odkaz

Komentáre

  1. delete hotmail account
    When I face trouble in my Hotmail account I want to remove it. eventually I able to delete my hotmail account.When I visit here to learn about window 10 I found a new feature to delete microsoft account permanently. I never thought this.
    publikované: 12.08.2019 13:50 | autor: sadashiv jiil (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014